Problém zvaný nedopalek

Přemýšleli jste někdy o tom, kolik nedopalků skončí pohozených někde v přírodě či ve městech? Odpověď je děsivá… Denně se totiž na světě vykouří 15 miliard cigaret a většina z nich je někde pohozená a nakonec skončí obvykle v oceánu. Cigaretové nedopalky jsou nejčastějším odpadem v mořích a oceánech, což je velmi alarmující. Díky tomu, že se cigarety dostávají do vod, kde žijí ryby, které mohou nedopalky sežrat, tak také dochází ke kontaminaci jídla, které jíme. Může tedy dojít i k ohrožení našeho zdraví.

 

 

rozkvetle-nedopalky

 

Chcete pomoci odstranit tento problém tak, že začnete sami u sebe? Pokud ano, tak si neváhejte pořídit pouzdro na cigarety s vestavěným popelníkem od Stopnedopalkum.cz. Toto pouzdro je český patentovaný výrobek, který pojme cca 4 vajgly. Díky šroubovacímu víčku navíc nedochází k úniku zápachu a obsahu popelníčku. Pouzdra nabízíme s různými motivy, takže si určitě vyberete i Vy!

 

Pro více informací se podívejte na naši prezentaci, odkaz níže:

Prezentace Cigaret.nedopalky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení