Časté otázky

Sestavili jsme pro vás seznam nejčastěji kladených otázek, na které zde naleznete odpověď. Pokud by vás zajímaly další informace, tak nás neváhejte kontaktovat na info@stopnedopalkum.cz

 

Mohu si zboží vyzvednout osobně?

Ano, osobní odběr zboží je možný po předchozí telefonické nebo emailové domluvě na adrese: Dolní Marklovice 285, 735 72 Petrovice u Karviné.

 

Za jak dlouho mi zboží dorazí?

Dopravci doručují zboží v rozmezí 1-4 dní, záleží na zvoleném způsobu platby a dopravy. Zboží zasíláme ještě týž den při nákupu do 12:00 nebo další den při pozdějším vytvoření objednávky. Při platbě převodem odesíláme zboží v momentě, kdy nám platba dorazí na účet, případně můžete využít i platbu dobírkou při převzetí zboží od dopravce. 


Mohu platit platební kartou?

Platit můžete převodem na účet, dobírkou a pokud zvolíte jako dopravce Zásilkovnu, tak na některých pobočkách můžete platit i platební kartou. V brzké době plánujeme spuštění online platební brány GoPay přímo na našem webu. Jak popelníček používat? 

Používání popelníčku je velmi snadné a praktické. Vykouřené nedopalky odhodíte do hliníkového otvoru, který zavřete víčkem. Po naplnění popelníčku jeho obsah vysypete do koše. Více o výhodách našich popelníčků a jejich využítí naleznete zde

 

Co dělat, pokud se mi popelníček rozbije?

Popelníčky jsou vyrobené z tvrzených materiálů té nejvyšší kvality. Jsou vyrobené tak, aby odolali vysokým teplotám i nárazům. Pokud se Vám však stane, že i přesto se popelníček rozjibe, můžete nám jej poslat zpět a my jej ekologicky zlikvidujeme.

 

Jsem podnik, hotel cestovní agentura a mám zájem o spolupráci

V rámci našeho projektu již spolupracujeme s několika městy, podniky i cestovními agenturami, které naše produkty využívají. Pokud i Vy máte zájem o naše produkty a navázat s námi spolupráci ozvěte se nám prosím na email info@stopnedopalkum.cz a my Vás brzy kontaktujeme zpět. 

Zpět do obchodu