Proč popelníčky používat?

Proč používat

 

jak popelníčky používat? 

 

 

vyhody1
 
Praktičnost

Navrhli jsme unikátní a designové popelníčky pro Vaši krabičku cigaret. Pouzdro je nejen praktické, ale navíc se už dále nemusíte dívat na varovné obrázky na krabičkách cigaret, které podléhají legislativě. Každá krabička obsahuje přenosný popelníček vyrobený z kvalitní vysokopevnostní slitiny hliníku. Po ruce tak máte vždy krabičku s popelníkem, kam můžete své nedopalky odhodit a nepoškozovat tak životní prostředí. 

vyhody2
 
Na cestách, v autě, kdekoliv...

Rádi cestujete, ale nemáte kam během cesty odhodit nedopalek? Nyní už se tím nemusíte trápit! Náš popelník je malý a přenosný, takže si ho můžete vzít prakticky kamkoliv. Popelníčky jsou také skvělým společníkem do auta. Spoustu lidí trápí a je jim nepříjemné odklepávat, či zahazovat cigarety během jízdy. Je nepraktické neustále otevírat okénko, a proto je náš popelníček od Stopnedopalkum.cz tou nejlepší volbou na cesty autem. 

výhody3
 
Popelník obsáhne až 4 nedopalky

Nejen, že je náš popelníček malý, přenosný a praktický, ale navíc díky speciální hliníkové tubě je i prostorný, takže pojme až 4 nedopalky. Součástí popelníku je také těsnící kroužek, který 100% zamezí úniku pachu.

výhody4
 
Používáme ty nejmodernější a velmi odolné materiály

Při výrobě našich popelníčků jsme kladli především důraz na jejich kvalitu, odolnost a výdrž. Každá část je vyrobena z atestovaných materiálů. Pouzdro popelníku je vysokopevnostní hliník - dural. Plastové pouzdro je vyrobeno z ekologicky transparentního polymeru. Popelníček je odolný proti vysoké teplotě i proti vodě. Ani při horším zacházení se nepoškodí. V případě že se rozhodnete popelníček již nepoužívat, můžete nám ho poslat zpět a my už se postaráme o jeho recyklaci.  

výhody4
 
Absolutně BEZPEČNÝ

Díky závitu a magnetickému víčku s těsnícím kroužkem nedojde k úniku pachu ani obsahu popelníku. Plastové pouzdro je vyrobené z ekologicky transparentního polymeru, který odolá vysoké teplotě i vodě. Popelníček je tedy téměř nezničitelný. Jedná se o celosvětově unikátní a nejbezpečnější mobilní popelník. Prostě a jednoduše "clever".

výhody4
 
Český vynález

Přicházíme s originálním nápadem, jak neznečišťovat životní prostředí při odhazování nedopalků. Mobilní popelníčky jsou český výrobek, který má ochrannou známku. Celý výrobní proces je realizovaný v českých továrnách a z českých materiálů.

Zpět do obchodu