Pouzdro na cigarety s popelníkem

Pouzdro na cigarety s popelníkem

Pouzdro na cigarety s popelníkem

Pouzdro na cigarety je ryze český výrobek. Pouzdra jsou k objednání na webu. Máme také speciální program pro firmy. Na pouzdro tiskneme loga firem a upravujeme vzhled.

Pouzdro na cigarety


Ověřená fakta
Každý rok v životním prostředí skončí zhruba 4,5 biliónů cigaretových nedopalků. Příkladem budiž moře, v němž vydrží až 15 let. Navíc obsahují chemikálie, které jsou jedovaté pro mnohé druhy ryb a vodních živočichů.
Tvrdá realita
Podle některých odhadů se na světě za rok vykouří kolem 5,6 bilionů cigaret. To se rovná více než 766 tunám cigaretových nedopalků odhozených na chodník.
Každodenní příběh
Na autobusových zastávkách se běžně odhazují na zem cigaretové nedopalky. A jaké jsou nejčastější odpovědi těch, kteří to dělají? „Vždyť mi jede za chvíli autobus. A kdybych musel ke koši, už bych nestihl nastoupit.“
Přejít na prezentaci
PŘESVĚDČTE SE, ŽE SE JEDNÁ O KVALITNÍ VÝROBEK, NOVĚ TAKÉ SPOLUPRACUJEME S PROJEKTEM ČISTÉ MĚSTO. PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ CERTIFIKÁT, UŽITNÝ VZOR A NÁVOD

Zajímáte se o výsledky průzkumů, které jsou zaměřeny na kouření a kuřáky? Zde předkládáme několik zjištění. Dle průzkumu Eurobarometru je v ČR napočítáno 2 300 000 kuřáků. Na spotřební dani se v ČR vybere 44.986 miliard korun, což je velmi vysoká částka. V ČR je nemalý počet kuřáků. To dokládá fakt, že roční spotřeba cigaret v ČR je cca 21 miliard. Denně vzniká 57,5 miliónů nedopalků cigaret, které tak znečišťují naše okolí. Není-li v dosahu odpadkový koš, nedopalek končí bohužel na zemi. V současné době dochází k omezení kouření v uzavřených veřejných prostorech (restaurace, knihovny, čekárny, zastávky, …), přesto existuje velká část obyvatel, která s tím nesouhlasí. Díky tomu také více kuřáků kouří v otevřených veřejných prostorách, jako jsou náměstí, ulice, parky a jiné.

Přejít na prezentaci

Projekt Stop nedopalkům vznikl za účelem vyčistit naše města a přírodu od cigaretových nedopalků. Chceme toho docílit pouzdrem na cigarety, které má zabudovaný popelník na cigaretové nedopalky. Pouzdra vyrábíme na standardní velikost cigaretových krabiček. Pouzdro má navíc pro kuřáka další výhodu – ochrání cigarety před pomačkáním a zmoknutím.

Samotné užití v praxi funguje jednoduše. Kuřák si krabičku od cigaret vloží do pouzdra na cigarety, po dokouření nedopalek nezahodí na zem, ale snadno jej vloží do zabudovaného popelníku. A to je přesně to, čeho chceme dosáhnout.

Pouzdro na cigarety je navrženo tak, že i když vložíme zapálený nedopalek, nedojde k úniku zápachu, ani ke vznícení pouzdra. Pouzdro je uzavřeno na magnetický závit.

Aktuálně nabízíme pouzdra na cigarety k zakoupení pro jednotlivce, kteří nás mohou kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Dále vyrábíme reklamní série ve formě dárkových předmětů pro firmy, pro zaměstnance a partnery. V neposlední řadě dodáváme pouzdra na cigarety s popelníkem do vybraných tabákových řetězců. Líbí se Vám náš projekt? Přejděte na prezentaci, nebo nás rovnou kontaktujte přes tento formulář.

Přejít na prezentaci

PARTNEŘI

RESTAURAČNÍ ZAŘÍZENÍ

Našimi partnery jsou mnohá restaurační zařízení, která nabízejí místnosti pro kuřáky i nekuřáky. Pro ně, stejně jako pro nás, je problematika kouření podstatná.

OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI

Mezi partnery v sekci obchodní společnosti jsou mnohé firmy i živnostníci, kterým záleží na čistotě měst i na přírodě bez cigaretových nedopalků.

STÁTNÍ ORGANIZACE  

Partnery ve státních organizací jsou pro nás orgány České republiky, jako například ústřední orgány státu, ministerstva, fondy a území orgány státu.

Provedli jsme vlastní průzkum veřejného mínění a oslovili jsme 200 osob. Z těchto 200 lidí bylo 66 kuřáků a 134 nekuřáků a respondenti se drtivě shodli - vadí jim cigaretové nedopalky pohozené po zemi. Ze statistiky také vyplývá, že 91% kuřákům vadí cigaretové nedopalky na zemi. I z tohoto důvodu jsme tady, my a náš produkt pouzdro na cigarety s popelníkem.

pruzkum Přejít na prezentaci